Jakub Zelenka - Mimo agendu

Vojta Žižka: Chci být takový Zdeněk Pohlreich finančního světa


První rozhovor audio série jsem nahrál s Vojtou Žižkou, který vybudoval úspěšný investiční podcast. Zajímal mě příběh, proč se manažer z banky, která je synonymem stability, rozhodl vstoupit do nejistého světa médií. Když jsem byl u něj ve studiu, jako novináři mi spadla brada. Žižka si za rok dokázal vytvořit pro práci lepší podmínky, než má řada tradičních redakcí a novinářů. Má například vlastního rešeršistu a vytvořil si kolem sebe tým talentovaných lidí. Dnes by ho podcast dokázal uživit a přemýšlí, jak projekt rozšířit.

Řešili jsme:

●      Podvodníky na sociálních sítích, kteří radí s rizikovým investováním.

●      Budoucnost bank.

●      Svět kryptoměn.

●      Etiku infuencerů a to, jak vnímají svět novinářů.

●      Proč média v dnešní době některé lidi mohou odrazovat, a proto raději hledají obsah ve světě podcastů.

V dalším díle se můžete těšit na Stanislava Hrušku ze StandaShow.

P. S.: Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu. S tím ráčkováním asi nic neudělám, ale mohu zkusit mluvit pomaleji a srozumitelněji. Držte mi palce.


U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:52:29

Předplaťte si nebo se přihlaste

Cena od 119 CZK měsíčně