Jakub Zelenka - Mimo agendu

Podcast Mimo agendu 1: Influenceři na straně Číny


Je tu další díl podcastu Mimo agendu, ve kterém se vrátím k textu Influenceři na straně Číny

Anotace: Peking zkouší zlepšit svůj mediální obraz ve světě skrze sociální sítě, jež paradoxně sama zakazuje. K tomu najímá západní influencery, nebo se trochu neohrabaně snaží stvořit své vlastní. Několik dní jsem si psal s Pepou – Klukem z Pekingu, který chce zlepšit pohled Čechů na svou zemi. Inspirací mu je prý Janek Rubeš a youtubový kanál Kluci z Prahy. Téma nyní proberu v podcastu.

Rád bych poděkoval svému kamarádovi a skvělému hudebníkovi Matesovi von Lunaparkovi, který k podcastu složil znělku.

Stále platí, že podcast je pro mě nový formát a učím se ho zvládnout. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu i nápady, jak ho vylepšit.

U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:18:55

Předplaťte si nebo se přihlaste

Cena od 119 CZK měsíčně