Jakub Zelenka - Mimo agendu

Podcast Mimo agendu 0: Média na rozcestí


Je to tu. Nultý díl podcastu Mimo agendu, ve kterém se vrátím k textu Média na rozcestí - 1. část. 

Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu i rady, jak zážitek z podcastu vylepšit. Jsem píšící novinář a práci se zvukem se teprve učím. Můžete také pokládat otázky do příštího dílu na platformě Discord či e-mailem j.zelenka@protonmail.com.

Anotace: Novinařina bohužel nemá ani přes svůj neoddiskutovatelný vliv na demokracii garantováno přežití. Bude muset hledat nové cesty, jak oslovovat publikum a ekonomicky se stabilizovat. Svátky jsem strávil čtením důležitých predikcí pro obor pro nadcházející roky a zkusil se nad nimi zamyslet skrze svou více než desetiletou osobní zkušenost z redakcí.


U poslechu podcastů z mobilního telefonu, např. v autě, doporučujeme využít některou z nativních mobilních aplikací, např. Google Podcasts nebo Apple Podcasty. Tyto nativní aplikace mají tu výhodu, že jsou integrované do operačního systému telefonu, stahují obsah offline a fungují např. i v rámci CarPlay.
Jak na to? Přihlaste se na svém telefonu na tuto stránku, po přihlášení vyberte možnost "Odebírat v podcastové aplikaci", a jedním tlačítkem přidat odběr do svého telefonu.
Připravili jsme i návod, jak si předplacený podcast přidat do aplikace Podcasty.

Obsah pro předplatitele


Tento článek je pouze pro předplatitele

Délka kompletního pořadu 00:15:48

Předplaťte si nebo se přihlaste

Cena od 119 CZK měsíčně